Kurz starostlivosti o AKNÓZNU PLEŤ + JACQUETOVA MASÁŽ

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Beauty College

- aknózna pleť si vyžaduje špeciálny prístup
  • - komplexné školenie starostlivosti o problematickú pleť
  • - súčasťou kurzu je masáž vhodná pre aknóznu pleť

Špecifický kurz zameraný na komplexnú starostlivosť o aknóznu, nečistú, problematickú pleť, aj s praktickou časťou pozostávajúcou zo špeciálnej Jacquetovej masáže.

ROZSAH: 8 hodín
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Pomocou sérií poklepov, hnietenia a poštipov sa uvoľňujú mazové zátky, podporuje sa prekrvenie, okysličenie pleti a podporuje sa metabolizmus buniek. Na kurze sa naučíte správnu techniku masáže, jej indikácie a vhodné začlenenie do kozmetického ošetrenia pleti.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre profesionálov v oblasti kozmetiky, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti a zručnosti.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style. Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti (1,5 hod teoretická časť, 4 hod praktická časť, prestávka), pod vedením skúsenej lektorky. Praktická časť sa vykonáva na modelke, ktorú si môžete v prípade záujmu zabezpečiť sami, alebo ju zabezpečíme my. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení, učebné materiály a bezplatné konzultácie so školiteľom.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové a všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Pre koho je kurz určený

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia