Kurzy všeobecnej angličtiny Callanovou metódou v PEZINKU! - najvyššia kvalita

ANGLICKÁ ŠKOLA, s.r.o.

Kurzy pre začiatočníkov, mierne pokročilých a pokročilých – podľa otestovania začnete hneď na úrovni, ktorá zodpovedá Vašim znalostiam – neplaťte za to, čo už viete!

V ANGLICKEJ ŠKOLE v Bratislave aj v Pezinku učíme Callanovou metódou z Veľkej Británie, ktorá úspešne funguje po celom svete už vyše 30 rokov a ako prví sme ju začali využívať v ANGLICKEJ ŠKOLE. Ide o priamu metódu, ktorá učí omnoho rýchlejšie a intenzívnejšie. Príďte sa presvedčiť sami – bezplatná ukážková hodina sa koná každý piatok od 15.00 do 18.00 hod na Holubyho 37.

Pokiaľ už patríte k pokročilejším z angličtiny a chcete začať čo najskôr s kurzom, stačí prísť k nám do Anglickej školy na otestovanie. Ukážkové hodiny a testovanie sú vždy v utorok a piatok od 15.00 do 18.00 na Holubyho 37, vo dvore.

Certifikát Certifikát Callanovej metódy, Osvečenie akreditované Ministerstvom školstva SR Poznámka k cene

za jednu hodinu

Mgr. Simona Kováčiková