Detail kurzu

Kurzy angličtiny revolučnou metódou Direct method for English

Language bistro – jazyková škola

Popis kurzu

Chcete sa naučiť anglický alebo iný jazyk rýchlo a efektívne? Cieľom našich jazykových kurzov je naučiť Vás akýkoľvek jazyk prirodzeným spôsobom, pričom veľký dôraz kladieme na kvalitu výučby. Výučba všetkých našich kurzov prebieha v malých skupinkách, max. do 8 študentov, so školenými a profesionálnymi lektormi.

Anglický jazyk vyučujeme medzinárodnou licencovanou metódou Direct method for English a využívame učebnice špeciálne vytvorené pre metódu DME (ku každej učebnici je CD zdarma). Každý študent anglického jazyka dostane navyše ZDARMA prístup k ONLINE výučbe, kde sú k dispozícii dodatočné cvičenia zamerané na precvičenie slovnej zásoby, gramatické cvičenia ale taktiež diktáty.

Obsah kurzu

Počas roka ponúkame trimestrálne polointenzívne jazykové kurzy, ktoré sú vhodné pre všetky jazykové úrovne, ale aj konverzačné kurzy, ktoré sú vhodné pre pokročilých študentov schopných komunikovať na rôzne témy.

Niektoré časy počas dňa sú zvýhodnené – pre viac info o cenách pozrite našu stránku www.languagebistro.sk

Cieľová skupina

Naše jazykové kurzy sú vhodné pre všetky vekové kategórie od teenagerov až dospelých, a pre všetky úrovne anglického jazyka, či už pre začiatočníkov alebo pokročilých. Cieľom je naučiť Vás akýkoľvek jazyk čo najrýchlejšie avšak vždy s dôrazom na kvalitu výučby.

Naše jazykové kurzy sú vhodné pre verejnosť ale aj pre firemný sektor, kedy jazykové kurzy ušijeme presne na mieru.

Poznámka k cene

Poskytujeme zvýhodnené ceny pre pokračujúcich študentov, zvýhodnený kurz v špeciálnych časoch.

Kontaktná osoba

Martina Kernová
+421 948 112 580
office@languagebistro.sk

Hodnotenie
Organizátor