Virtual Training System - Stratégie a vyjednávanie v nákupe (e-learning)

BALANCED s.r.o.

Virtual Training System - je intezívny tréningový program prispôsobený on-line prostrediu vhodný na individuálny tréning resp. tréning v menšej skupine cca 4-8 účastníkov.

DOBA SA ZMENILA A PRETO JE NEVYHNUTNÉ ZMENIŤ AJ STRATÉGIU KOMUNIKÁCIE S DODÁVATEĽMI.

Špecializované školenie pre nákupcov

Ako správne postupovať pri vyjednávaní? Ako si stanoviť správnu stratégiu?
Ako získať najlepšiu cenu? Pozičné vyjednávanie – výhody a nevýhody?
Ako riešiť reklamácie a sťažnosť?
Ako riešiť nekvalitné dodávky?
Vieme s akými problémami sa oddelenie nákupu stretáva a vieme Vám tieto problémy pomôcť odstrániť.

Aké sú hlavné oblasti a ktoré zručnosti budú účastníci programu rozvíjať?

• Rôzne stratégie pri vyjednávaní.
  •  Príprava na vyjednávanie.
  •  Ako sa pripraviť na vyjednávanie s dodávateľom?
  •  Najlepšia alternatíva vyjednávania verzus posledná alternatíva vyjednávania.
  • B A T N A
  •  Ako z nás aktívne načúvanie urobí lepších vyjednávačov?
  •  Kedy a ako robiť ústupky?
  •  Pozícia dodávateľa a pozícia odberateľa.
  •  5 štýlov vyjednávania.
  •  Výsledky výhra – výhra a budovanie dlhodobého vzťahu s dodávateľom.
  •  Stratégie pri vyjednávaní.
  •  Typológia osobnosti a jej uplatnenie pri vyjednávaní.
  •  Aké sú hlavné podmienky úspechu pri vyjednávaní o cene?
  •  Ako sa stať dlhodobým partnerom pre dodávateľa – získanie lojality klienta?
  •  Ako povedať „nie“?
  •  Ego je pri vyjednávaní váš najhorší nepriateľ.
  •  Patria emócie do vyjednávania?
  •  Ako rozoznať triky druhej strany a ako si s nimi poradiť?

Tréning je vedený interaktívnou formou s vysokou mierou zaangažovanosti účastníkov. Snažíme sa o to aby náš tréning bol vyBalancovaný, čo sa týka aktívneho zapojenia účastníkov. Pracovné metódy sú zvolené tak, aby sme zaistili vyskúšanie získaných znalostí a zdokonalenie zručností na rôznych typoch cvičení. V priebehu tréningu budú využívané nasledujúce metódy (interaktívne metódy, moderovaná diskusia, prenos získaných poznatkov do praxe tvoria cca 70 % času tréningu):
· Krátke interaktívne prednášky a moderované diskusie.
· Individuálna príprava v menších skupinách, dvojiciach či individuálne.
· Zážitkové cvičenia: umožňujú v rámci tréningu zažiť, aký vplyv má naše správanie, nastavenie a postoj na riešenie rôznych pracovných situácií.

Lektor osobne pracoval ako nákupca, takže na školení sa dozviete veľa praktických tipov. Za posledných 10 rokov školenie Stratégie a vyjednávanie v nákupe absolvovalo viac ako 700 nákupcov z rôznych firiem s výbornými výsledkami.

V prípade, ak by ste chceli školenie zrealizovať priamo vo Vašich priestoroch či už individuálne alebo pre skupinu Vašich zamestnancov resp. obsahovo prispôsobiť kontaktujte priamo lektora: Dušan Straňák 0911 895 440, dusan@balanced.sk

nakupcovia, majitelia firiem
Certifikát áno - poskytujeme na požiadanie + koučing podľa dohody