Riadenie sekretariátu II.modul - Novinka typy stylistky

AiO Education s.r.o.

Získate sebavedomie potrebné pre výkon tejto namáhavej a bezpochyby významnej funkcie v každej organizácii. Naučíte sa, ako zvládať konfliktné situácie bez zbytočných emócií a využívať prístupy, ktoré môžete použiť aj v súkromnom živote. Naučíte sa, ako vysloviť svoje požiadavky, tak aby ich aj druhá strana prijala, odhalíte zdroje Vášho stresu a naučíte sa ich minimalizovať, získate lepšiu kondíciu proti záťaži v zamestnaní. Spoznáte jednoduché relaxačné techniky na odbúranie stresu. Osvojíte si používanie nových stratégií pre zvládnutie záťažových situácii a frustrácie s minimálnou spotrebou energie. Osvojíte si základné zručnosti a techniky osobnej organizácie za účelom efektívneho využívania času.

NOVINKA: Ako si oživiť biznis šatník? Tipy a triky stylistu, pre každú účastníčku.

• Etiketa v praxi asistentky – riešenie konkrétnych situácií
  • Typológia osobnosti ako pomôcka k zefektívneniu komunikácie
  • Základné stratégie prístupu k riešeniu konfliktov
  • Komunikačné prekážky riešenia náročných situácií
  • 5 spôsobov riešenia konfliktu a príklady ich uplatnenia
  • Zvládanie emócií v náročných situáciách
  • Princípy budovania stresovej odolnosti a prevencie stresu
  • Prvá pomoc v stresových situáciách
  • Brainstorming situácií, ktorých riešenie účastníkov zaujíma
  • Simulácia situácií a analýza možností postupu
  • Relaxačné postupy
  • Identifikácia individuálnych zlodejov času a hľadanie spôsobu ich eliminácie
  • Efektivita plánovania činností a rôznych akcií
  • Osobný imidž (ako sa ľudia navzájom vnímajú)

NOVINKA: Ako si oživiť biznis šatník? Ako dodržať biznis dress code a nahradiť fádne kúsky modernými, stručná typológia postav

Základné kúsky na každý biznis deň – ako ich skombinovať, zakryť nedostatky, tipy a triky stylistu

• Pracovníkom na sekretariáte
  • Asistentom riaditeľov a manažérov
Certifikát Účastník školenia získa osvedčenie o absolvovaní.

Ing. Petra Očovanová
aio@aioeducation.sk