BRATISLAVA - Excelentný tréning na pamäť „NA KRÁTKO“, tzv. akčnú dennú pamäť

OTIDEA s.r.o.

Princípy a metódy, ako mimoriadne rýchle získať alebo obnoviť a výrazne zlepšiť

- excelentnú pamäť

- rozvinúť mentálnu kondíciu svojho mozgu na celý život

- eliminovať rizika vyhorenia

- vytvoriť si tzv. rezervnú pamäť

- akcelerovať schopnosti mozgu podľa najnovších výskumov

- 8 pravidiel k riadeniu pravidiel svojej pamäte

- ako štrukturovať svoju pamäť

- ako donútiť svoj mozog k aktívnemu zapojeniu sa učiť

- ako vytvoriť „diaľnice“ do mozgu k mnohonásobne zrýchlenému učeniu

Nižšie uvedený tréning je zameraný čisto prakticky, teórie je málo a slúži výlučne k lepšiemu pochopeniu.

Výsledky sú viditeľné už v priebehu kurzu.

Praktické cvičenia sú zamerané na rozvoj profesijných schopností s presahom a využitím v osobnom živote a možnosťou odovzdať skúsenosti svojim deťom nielen pre štúdium, ale na celý život.

V prípade zlepšenia epidemiologickej situácie sa školenie uskutoční PREZENČNE.

Druhý zo série 3 tréningov. Tretí bude zameraný na najefektívnejšie metódy akcelerácie mozgu a pamäte na čísla.

Praktické metódy, jak si zapamätať úlohy daného dňa i pri vysokej pracovnej vyťaženosti a stresu.

Sú to metódy, ktoré tréningom získavame schopnosť mimoriadne rýchle uchopiť informácie daného dňa a  tiež si ich príslušný deň kedykoľvek vybaviť. Nenahradzuje to dlhodobú pamäť. Na tu sú iné metódy. Mimoriadne efektívne sú tieto metódy tiež i pre tých, ktorí prednášajú a potrebujú si v pamäti uchovať postupnosť učebnej látky bez potreby nahliadať do poznámok.

Doplnenie:

Je dobré, pokiaľ je záujem o druhý a tretí zo série 3 tréningov zúčastniť sa prvého tréningu na dlhodobú pamäť, kde sú najpodrobnejšie vysvetlené princípy pamäte, z ktorých vychádza i druhý kurz  pamäť na krátko aj tretí kurz na akceleráciu mozgu.

Nie je to podmienkou, ale vytvára to veľmi rýchle schopnosti zapamätať si úplne čokoľvek, vrátane slovíčok cudzích jazykov a to bez stresu a zbytočnej námahy.

všetci, ktorí sa chcú tréningom dopracovať k excelentnej krátkodobej pamäti
Certifikát Potvrdenie o účasti Poznámka k cene

V cene je zahrnuté organizačné a technické zabezpečenie, náklady lektora, materiály pre účastníkov, občerstvenie behom celého dňa, teplé a studené nápoje, skvelá káva z kávovaru.

Ing. Adriana Matúšová
vzdelavanie@otidea.sk