Recertifikácia PRINCE2®

POTIFOB, s.r.o.

Blíži sa dátum expirácie Vášho certifikátu PRINCE2 Practitioner a chcete sa kvalitne pripraviť na recertifikáciu?

V tom prípade Vám ponúkame recertifikačný kurz PRINCE2, v rámci ktorého môžete zložiť samotnú recertifikačnú skúšku.

Obsah kurzu je rovnaký ako naše školenie PRINCE2 Practitioner. Pod vedením skúseného lektora absolvujete dôkladnú prípravu na skúšku a praktickými cvičeniami v skupinách si osviežite aj aplikáciu PRINCE2 na projekty z praxe.

Na školenie si môžete „priniesť“ Váš vlastný projekt a vyskúšať si správnu aplikáciu PRINCE2 na ňom. V programe kurzu je tiež vyčlenený dostatok priestoru na zodpovedanie Vašich otázok ku skúške i k praktickému využitiu PRINCE2 vo Vašej organizácii.

Naša spoločnosť POTIFOB, s.r.o. je najväčšia česká akreditovaná tréningová organizácie – ATO PRINCE2. Kurzy PRINCE2 Practitioner vedú naši skúsení akreditovaní tréneri PRINCE2, zvyčajne priamo hlavný tréner POTIFOB Ing. Štefan Ondek, PMP.

Každý účastník nášho prípravného kurzu na recertifikáciu PRINCE2 obdrží:

najnovšiu verziu (2009) oficiálnej publikácie AXELOS „Managing Successful Projects with PRINCE2“ – PRINCE2 manuálu účastnícky manuál PRINCE2 POTIFOB s oficiálnymi cvičnými certifikačnými testami prístup do nášho e-learningového prostredia PRINCE2 Practitioner šablóny všetkých 26 hlavných riadiacich produktov PRINCE2 podľa najnovšej verzie PRINCE2 v angličtine alebo češtine e-mailovú odbornú podporu od momentu objednania kurzu prístup na oficiálny portál pre certtifikovaných prevádzkovaného skúšobným inštitútom. Od účastníkov prípravného kurzu na recertifikáciu PRINCE2 sa kvôli kvalitnej príprave na recertifikačnú skúšku očakáva, že okrem samotného školenia venujú ešte pred ním cca 20 hodín príprave podľa našich inštrukcií. Túto prípravu si je potrebné rozložiť podľa možností na 2 týždne, minimálne na 1 týždeň pred kurzom.

Dôsledná príprava pred kurzom :

Vám umožní vyťažiť z prezenčnej časti školenia maximum odbúrava značnú časť prípadnej nervozity z recertifikačný skúšky skracuje čas potrebný na samotné prezenčné školenie na 2 dni vrátane recertifikácie, vďaka čomu budete v práci "chýbať " kratšiu dobu zásadným spôsobom zvyšuje pravdepodobnosť úspechu na recertifikácii Vám umožní s istotou absolvovať recertifikačnú skúšku PRINCE2 priamo na školení bez nutnosti dodatočnej prípravy po ňom a opätovnej nepřítotomnosti v práci , čím šetrí Váš čas i peniaze (túto možnosť neponúkajú všetci poskytovatelia). Samozrejme, v prípade, že by ste po absolvovaní kurzu necítili potrebnú istotu, umožníme Vám bezplatne si certifikačnú skúšku odložiť (ani túto možnosť neponúkajú všetci poskytovatelia). Vám umožňuje využiť našu záruku kvality (pozri dole). Všetky materiály a pokyny potrebné na túto prípravu sú zahrnuté v cene kurzu a zašleme Vám ich ihneď po obdržaní zálohovej platby .

PRINCE2 ® registrovaná ochranná známka AXELOS Limited. Swirl logo™ je ochranná známka AXELOS Limited. © 2009–2015 POTIFOB, všetky práva vyhradené.

Tento kurz je vhodný pre projektových manažérov, vedúcich tímov, projektových koordinátorov, analytikov, pracovníkov zabezpečenia kvality a všetkých, ktorí:

• Sa podieľajú na riadení projektov
  • Chcú zlepšiť svoje schopnosti aplikovať metodiku PRINCE2 v praxi
  • Chcú získať nezávislý, celosvetovo uznávaný certifikát

potvrdzujúci ich pokročilé znalosti projektového riadenia a ich schopnosť riadiť projekty podľa metodiky PRINCE2.

Certifikát medzinárodný certifikát po úspešnom zložení skúšky - platný 5 rokov Poznámka k cene

635 EUR + 200 EUR skúška + 20% DPH

Erika Máťušová