INCOTERMS 2020 - pravidlá a ich správne uplatňovanie v praxi

DAC Consulting, spol. s r.o.

Cieľom školenia je oboznámiť účastníkov s pravidlami INCOTERMS a s ich správnym uplatňovaním v praxi. Vedomosti získané v rámci školenia by mali účastníkom pomôcť orientovať sa v problematike používania pravidiel INCOTERMS a tým uľahčovať uzatváranie kontraktov a realizovať dodávky tovarov do/z krajín, ktoré nie sú členmi EÚ.

• úvod do histórie uplatňovania pravidiel INCOTERMS
  • charakteristika pravidiel INCOTERMS
  • výklad jednotlivých dodacích doložiek podľa pravidiel INCOTERMS 2010
  • prehľad povinností predávajúceho a kupujúceho na základe pravidiel INCOTERMS 2010
  • vplyv použitia jednotlivých dodacích doložiek na povinnosti predávajúceho a kupujúceho pri colnom prerokovaní tovaru
  • praktické príklady

Školenie je určené najmä pre obchodníkov, manažérov, pracovníkov logistiky a iných pracovníkov, ktorí sa podieľajú na realizovaní zahraničnoobchod­ných aktivít firmy, ako aj pre pracovníkov na úseku colnej deklarácie.

Poznámka k cene

Pri viacerých účastníkoch z jednej spoločnosti možnosť poskytnutia zľavy. Aktuálne ceny a plánované termíny nájdete na stránke https://www.eseminare.sk v sekcii "Clo a logistika".