Príprava na certifikáciu odborníka na projektové riadenie podľa štandardu IPMA, úrovne B-D

POTIFOB, s.r.o.

Ciele kurzu

• vedomosti a zručnosti potrebné pre úspešnú certifikáciu odborníka na projektové riadenie podľa IPMA – B, C, D
  • osvedčenie o absolvovaní kurzu

Príprava na certifikáciu IPMA je trojdňový (2+1) intenzívny predcertifikačný kurz projektového riadenia tvorený vyváženou zmesou teórie a praktických cvičení. Od účastníkov sa očakáva, že okrem samotného školenia venujú ešte pred ním cca 20 hodín príprave podľa inštrukcií lektora a cca 20 hodín medzi 1. a 2. stretnutím.

Lektorom našich prípravných kurzov na certifikáciu IPMA je skúsený certifikovaný projektový manažér podľa IPMA a školiteľ s dlhoročnou praxou.

IPMA ® je registrovaná ochranná známka International Project Management Association.
© 2009–2014 POTIFOB, všetky práva vyhradené.

Školenie je určené predovšetkým záujemcom o certifikáciu podľa IPMA na stupne: D – Certifikovaný člen projektového tímu (Certified Project Management Associate) C – Certifikovaný projektový manažér (Certified Project Manager) B – Certifikovaný manažér komplexných projektov (Certified Senior Project Manager)