Ako naštartovať seba a svojich ľudí v práci - Banská Bystrica

Albisa s.r.o.

Zažívate pocit zahltenia každodennými úlohami? Poklesla vám a vašim ľuďom motivácia v práci, alebo dokonca máte k práci nechuť?

Ste nespokojní s výkonmi svojich ľudí? Máte nedostatok spolupracovníkov, a aj tí, ktorých máte, odmietajú skúšať nové veci?

Všetko toto sú príznaky, že potrebujete pracovný reštart.

Ako sa robí pracovný reštart ľudí? Základom je zoznámiť ich s princípmi trvalo udržateľného podnikania, aby vedeli, ktoré cesty vedú k cieľu a ktoré nie. Na základe toho si potom vedia nájsť svoju cestu k zvýšeniu svojej motivácie i pracovných výkonov.

Cieľom školenia je naučiť Vás, ako naštartovať seba i svojich ľudí k vyšším výkonom a novým veciam a tiež aké spôsoby môžete k tomu využiť.

Tieto postupy môžete využiť pri vedení obchodného tímu, pri nábore nových ľudí, či pri zavádzaní nových postupov vo firme.

Na školení sa dozviete:

• podnikateľský mýtus a vaša výhra v jackpote,
  • ako robiť dobré obchody,
  • etapy riešenia problému,
  • cena za zmenu + deľba práce,
  • stavy mysle pri riešení úloh,
  • príčiny demotivácie a ako ich prekonať,
  • akčný plán zmeny vás a vašich ľudí,
  • najčastejšia chyba šéfov pri reštarte pracovného tímu.

obchodníci, podnikatelia, riaditelia, vedúci pracovníci a záujemci o tématiku.

Certifikát Certifikát spoločnosti Albisa o absolvovaní kurzu. Poznámka k cene

ZĽAVA 30% pri platbe pred uzávierkou 14 dní pred školením. Termín školenia ešte nebol určený? Prihláste sa predbežne už teraz, po vyhlásení termínu Vás skontaktujeme.