Absolvent workshopu bude mať zážitok z efektívneho, pritom príjemného sebakoučovania. Môže ho využiť napr. na prácu s citlivou témou, s ktorou sa nechce zdôveriť žiadnemu koučovi. Svoju tému nemusí zverejniť, napriek tomu sa v nej môže výrazne posunúť k riešeniu.

Účastníci workshopu si zažijú funkčné sebakoučovanie, založené na skúsenosti, že 95 % problémov sa dá vyriešiť aj bez pátrania po ich príčinách. Sebakoučovanie zamerané na riešenie pomáha odhaľovať a posilňovať vlastné zdroje človeka a využívať ich pri dosahovaní cieľov a budovaní nových riešení.

Obsah:

• Koučovanie a sebakoučovanie, princípy sebakoučovania zameraného na riešenie.
  • Príprava na individuálne sebakoučovanie v skupine.
  • Sebakoučovanie zamerané na riešenie podľa 4 – 5 modelov (štruktúr) bez nutnosti zverejnenia témy koučovania.
  • Využitie princípov prístupu zameraného na riešenie pri vytváraní vlastného modelu sebakoučovania.

Majitelia firiem, manažéri všetkých úrovní, členovia riadiacich a dozorných orgánov spoločností. Všetci ľudia, ktorí si chcú alebo potrebujú riešiť veci sami, bez pomoci iných.

Certifikát Potvrdenie o účasti (na vyžiadanie) Poznámka k cene

Pre 3 a viacerých účastníkov z jednej organizácie poskytujeme zľavu 5 - 10 %.

PhDr. Klára Giertlová
+421 48/423 16 72