Projektový manažment pomocou MS Project

IT konzult, s.r.o.

Školenie je zamerané na efektívne zvládnutie práce s Microsoft Project v procesoch plánovania, sledovania a riadenia projektov. Absolventi školenia budú schopní:

• realizovať projekty za kratší čas,
  • zefektívniť riadenie projektu,
  • zlepšiť komunikáciu v tíme.

Na školení sa v krátkosti zopakujú základy práce s MS Project ale ťažisko školenia je zamerané na jeho praktické použitie pri zostavovaní a optimalizácii harmonogramov, pri aktualizácii údajov a analýzach potrebných pre riadenie, pri tvorbe výstupov pre zainteresovaných. Účastníci sa oboznámia s najlepšími skúsenosťami z praxe (best practices), s osvedčenými aj s neodporúčanými postupmi. Absolventi školenia budú schopní v praxi využívať MS Project tak, aby im pomáhal realizovať projekty rýchlejšie.

Školenie je určené pre manažérov projektov, členov projektových tímov, záujemcov o prácu v danej oblasti.

Ing. Jaroslav Prokop, PhD.
prokop@itkonzult.sk