Školenie Pedikúra - nadstavbový kurz pre pokročilých

LP TRADE HOLDING, s. r. o.

Nadstavbový kurz pedikúry - estetická úprava, spevňovanie nechtov, základy zdobenia.

Na našom nadstavbovom kurze pedikúry si jeho účastník osvojí potrebné zručnosti pre:
* estetickú úpravu nechtov - zalomenia, poškodenia alebo nerovnosti na nechtoch
* spevňovanie nechtov - základy Rocklac, One step, Gél lak, Japonská mainikúra (podľa výberu)
* základy zdobenia - Francúzska manikúra

Získa rozšírené teoretické vedomosti a praktické zručnosti v danej profesionálnej oblasti, bude sa vedieť starať o nechty zákazníkov tak, aby boli zdravé s dokonalým vzhľadom.

Zoznámi sa s podmienkami hygieny a bezpečnosti prevádzky pracoviska.

Dĺžka trvania školenia: 4-5 hodín, podľa dohody a zručnosti účastníkov

Školiace strediská: Žilina

V cene školenia je zahrnuté:
- školiaci použití materiál
- pracovný manuál
- 10% absolventská zľava (platnosť: 7 dní od ukončenia kurzu na tovar mimo akcii)
- občerstvenie (káva, čaj)
- neobmedzené poradenstvo hot line cez tel. alebo osobne (v prípade technologický postupov, prac. materiálov, problémov, konzultácií a pod.) na poskytnuté školenie do 1 mesiaca od ukončenia školenia
- certifikát, osvedčenie o úspešnom absolvovaní kurzu

Je dôležité si zabezpečiť modelku s prírodným nechtami na chodidlách.

Absolventka má nárok na jednorázovú zľavu vo výške 10% na nákup tovaru v predajniach Biostyle Žilina.
Zľavu si môže uplatniť do 7 dní od ukončenia školenia na tovar mimo akcii.

Tešíme sa na Vás!

Nakoľko sa jedná o náročné školenie z hľadiska jemnej motoriky, pre dodržanie kvality výuky, kurzy prebiehajú max. pri dvoch uchádzačoch.
Je možnosť prispôsobiť termíny podľa požiadavky uchádzačov cez týždeň, aj počas víkendov.

Po nezáväznom objednaní Vám oznámime v najbližších dňoch návrh termínov školení.

Kurz pozostáva z teoretickej a praktickej časti.

V prípade Vášho záujmu o ostatné kurzy neváhajte navštíviť našu stránku: https://www.biostyle.sk/skolenia/

Kurz je určený pre pedikérky, ktoré si chcú rozšíriť svoje zručnosti.
Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

v popise