LP TRADE HOLDING, s. r. o.

Sme tu pre Vás od roku 2001 pod názvom LP-TRADE a ponúkame Vám Beauty príslušenstvo pre profesionálne aj domáce využitie už 22 rokov.

Našou hlavnou činnosťou je:

- Výroba kozmetiky, Distribúcia materiálu, zariadenia pre vybavenie prevádzok, prístroje, pomôcky pre kozmetické, nechtové a kadernícke salóny.

- Vzdelávacia a školiaca činnosť v oblasti Beauty.

Ponúkame Vám odborne vyškolený personál v oblasti kozmetiky a nechtového dizajnu, možnosť odbornej konzultácie a odskúšania materiálu, obchodných zástupcov - priamo v teréne cielene prezentujúcich sortiment.

Pravidelne pripravujeme rôzne promo marketingové a predajné akcie, ktorými Vás podporujeme v každej oblasti kozmetika a nechtový dizajn. Podporujeme projekty žiakov, pedagógov, lektorov, majsteriek odborného vývciku  (Stredné odborné školy, Akadémia vzdelávania, Beauty súťaže).

Všetky produkty a služby v našej ponuke predstavujú vysokú kvalitu pre profesionálne aj domáce použitie, preto neváhajte, kontaktujte nás, sme Vám pripravení kedykoľvek pomôcť.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín