Školenie tvarovanie, farbenie obočia a mihalníc

LP TRADE HOLDING, s. r. o.

Jeden z najaktuálnejších a najčastejších úkonov v kozmetike je práve tvarovanie, farbenie obočia a mihalníc..

Dochádza ti trpezlivosť na postávanie pred zrkadlom každý deň pri úprave obočia? Premýšľaš o úprave a farbení obočia?
Priala by si si trvalejší efekt?

Uprav si obočie, zafarbí mihalnice aj sama doma!

Naučíme Ťa všetko potrebná a aj pre teba to už bude hračka! Vykúzliš sebe aj kamoške dokonalé obočie
.
Jeden z najaktuálnejších a najčastejších úkonov v kozmetike je práve tvarovanie, farbenie obočia a rias.
Namiešaním vhodného odtieňu farby na obočie môžete zvýrazniť svoju krásu bez toho, aby obočie vyzeralo umelo. So správne vytvarovaným a zafarbeným obočím Vaše oči budú žiariť a ozvláštnite Vašu prirodzenú krásu. Mihalnice aj obočie po nafarbení vyzerá hustejšie a zdravšie.

Chceš mať krásne upravené obočie, pekne nafarbené a vytočené riasy a zvodný pohľad?

Dĺžka trvania školenia: 4 hodiny
Školiace strediská: Žilina

Náplň kurzu:
- Úvodná prednáška
- Pracovný postup a hygienické zásady – teória
- Technologický postup s dôrazom na samostatný nácvik tvarovania, práca s pinzetou a farebenie obočia
- Starostlivosť o obočie a očné okolie po aplikácií
- Riešenie najčastejších problémov

Je dôležité si zabezpečiť modelku s nefarebeným a netvarovaným obočím.

Absolventka má nárok na 5% zľavu na nákup tovaru v predajni Biostyle Žilina.
Zľavu si môže uplatniť do 10 pracovných dní od ukončenia školenia.

V prípade Vášho záujmu o ostatné kurzy neváhajte navštíviť našu stránku: https://www.biostyle.sk/skolenia/

Kurz je určený pre profesionálov aj začiatočníkov.
Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

v popise