3D predlžovanie a zahusťovanie mihalníc

Margret Academy s.r.o.

Kurz predlžovania mihalníc (rias)  3D - 8D technikou

Technika predlžovania a zahusťovania mihalníc je školená kvalifikovanými licencovanými lektormi MINISTERSTVA ŠKOLSTVA SR, ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti z praxe.

Účastník kurzu získa zručnosti potrebné pre 3D - 8D predlžovanie a zhusťovanie mihalníc. Získa teoretické vedomosti a praktické zručnosti v danej profesionálnej oblasti, bude vedieť aplikovať umelé mihalnice zákazníkom s dokonalým vzhľadom.

Vyučba je taktiež zameraná na podmienkach hygieny a bezpečnosti prevádzky pracoviska a práce (možné ohrozenia - kontraindikácie, bezpečnostné zásady ochrany zdravia ľudí, pracovné nástroje a pomôcky pre 3D aplikáciu, pomocné prípravky pre výber a lepenie, technologické postupy, hygiena pracoviska, nástrojov a osobná hygiena, atď.

Kurz je určený pre profesionálov aj začiatočníkov.
Certifikát OSVEDČENIE AKREDITOVANÉ Ministerstvom školstva SR s celoštátnou platnosťou. Poznámka k cene

Cena je za viac ako jednu techniku. Možnosť splátok.