1,2,3 Granty - online kurz pre všetkých, ktorí sa chcú uchádzať o granty, dotácie a eurofondy

Grantexpert s. r. o.

Online kurz 1-2-3 Granty je E-learning určený pre jednotlivcov a organizácie, ktoré sa chcú uchádzať o granty, dotácie a eurofondy.

Neziskové organizácie, samosprávy, školy ale aj podnikatelia majú možnosť uchádzať sa o desiatky miliónov eur z eurofondov a iných grantových zdrojov. Viete však kde a ako hľadať informácie o týchto zdrojoch? Náš online kurz vám v tom pomôže. Je vhodný pre všetkých záujemcov o granty, dotácie a eurofondy. Vybaví vás praktickými zručnosťami a znalosťami, ktoré sú potrebné na porozumenie „eurofondštiny“ a pochopenie procesu získavania financií z verejných zdrojov.

Kurz je rozdelený na 5 lekcií, ktoré si postupne prechádzate. Na konci každej lekcie absolvujete krátky test na overenie toho, čo ste sa naučili. Každá lekcia je následne zložená z niekoľkých tém. Kurz viete kedykoľvek prerušiť a vrátiť sa k nemu neskôr.

V rámci kurzu sa naučíte:

• Z akých zdrojov možno čerpať dotácie
  • Aké sú základné podmienky, ktoré musíte spĺňať
  • Čo je to projekt a aký je jeho základný obsah
  • Ako prebieha proces prípravy, výberu a realizácie projektu

• laická verejnosť
  • podnikatelia
  • neziskové organizácie
  • kultúra a kreatívny priemysel
  • samosprávy, mestá a obce
  • školy

Juraj Zelinka