Leadership v online prostredí - riadenie na diaľku

IPA Slovakia, s.r.o.

Rozvojové e-learningové školenie pre manažérov

Závisí fungovanie pracovného tímu od riadiacich schopností manažérov? Kedy riadiť a kedy ľudí viesť? K akému typu manažéra patríte? Viete zvoliť vhodný štýl vedenia v čase home office? Aké sú najčastejšie chyby v manažérskej praxi?
Online videoškolenie s lektorkou Martinou Jankolovou má 118 minút a je rozdelené na teoretickú a praktickú časť.

LEKTORKA

Ing. Martina Jankolová, MBA, ACC sa zameriava na: lektoring (komunikácia, manažérske zručnosti, budovanie tímov, motivácia, riešenie, konfliktov, vedenie ľudí, firemná kultúra  a iné), osobnostný rozvoj, koučing, mediácia, mentoring, poradenstvo v oblasti rozvoja ľudských zdrojov, personalistiky, personálny management, personálny  audit a screenig, hodnotenie kvality ľudských zdrojov vo firme.
Absolventka koučovacej školy založenej na princípoch neurovedy (Brain-based couching by David Rock). Absolventka European School of Business & Management odbor Leadership a manažérska psychológia.