Mentálne techniky na zvládanie stresu. ONLINE.

Albisa s.r.o.

Náš život je plný stresu, obzvlášť v tomto čase. Keď náš stres prekročí určitú hodnotu, začne nám to komplikovať život: Zníži našu schopnosť riešiť problémy, zhorší naše vzťahy s inými ľuďmi i náš zdravotný stav.

Fyzicky môžeme pociťovať nadmernú únavu, nervozitu, problémy s trávením, bolesti hlavy, kĺbov. Psychicky môžeme pociťovať návaly úzkosti, trémy, zúrivosti, neschopnosť sústrediť sa, rozhodnúť sa, alebo útlm, ľahostajnosť čo depresie.

V našom správaní sa môžu objaviť poruchy príjmu potravy, zvýšená spotreba alkoholu, cigariet či iných návykových látok, hypochondria a obhrýzanie nechtov.

Vtedy je dobré vedieť, čo si máme v duchu povedať, aby sme uvoľnili svoj stres i stres zúčastnených ľudí.

– Ako spoznáte negatívny stres.
– Prečo niekedy mentálne techniky nefungujú a ako to napraviť.
– Tri príčiny spôsobujúce stres.
– Stres vyplývajúci z osobnosti človeka.
– Technika „Prerámovania“ udalosti.
– Technika Kotvenie v piatich zmysloch.
– Technika „Nechať ísť trápenie“.
– Technika Emotional freedom technique – EFT.

manažérom, obchodníkom, ľuďom vystaveným nadmernému stresu, záujemcom o problematiku.

Čo nám o tomto školení napísali jeho účastníci:

Školenie bolo zaujímavé praktickými návodmi, ako ovládnuť stres. Najviac sa mi páčila technika prerámovania – vedieť sa pozrieť na problém z iného pohľadu. Ďakujem.

Martina

Uvedomila som si, čo ma v poslednej dobe trápilo a negatívne ovplyvňovalo a po použití ukončujúcej sugescie sa mi veľmi uľavilo. Mám eufóriu.

Magdaléna

Najlepšie mi fungoval vnútorný rozhovor. Pri tom som normálne cítil, ako zo mňa odchádza stres a napätie. Super, toto budem odteraz používať.

Tomáš

Poznámka k cene

Cena v predpredaji je 99 €. Predpredaj končí 7 dní pred konaním školenia, t.j. 27.10.2021

albisa@albisa.sk