P3O® Foundation + Practitioner

POTIFOB, s.r.o.

Absolventi certifikačních kurzů P3O Foundation mohou v jejich rámci vykonat stejnojmenné certifikační zkoušky a v případě jejího složení získat stejnojmenný mezinárodní certifikát vydávaný APMG (jediná akreditační autorita PRINCE2, P3O, MSP a dalších standardů AXELOS). Školení i zkoušky P3O jsou v angličtině. Bližší informace o našich školeních P3O naleznete níže.

P3O – Portfolio, Programme & Project Offices je celosvětově první a zatím jediný standard pro budování a provoz projektových kanceláří. Jeho autorem je britský vládní úřad AXELOS. Ve spolupráci s renomovanou tréninkovou organizací OpEyE Consulting, plně licencovanou pobočkou P3O ATO NTHEN. nabízíme jako první v regionu kurzy Portfolio, Programme & Project Offices – P3O včetně certifikačních.

PRINCE2 ®, MSP ®, P3O ®, MoV ®, M_o_R ®, ITIL ® jsou registrované ochranné známky AXELOS Limited. Swirl logo™ je ochranná známka AXELOS Limited. CAPM ®, PMBOK ®, PMI ® a PMP ® jsou registrované ochranné známky Project Management Institute, Inc. IPMA ® je registrovaná ochranná známka International Project Management Association.

© 2009–2015 POTIFOB, všechna práva vyhrazena.

Tyto školení jsou určené pro budoucí i současné pracovníky projektových, programových a portfolio kanceláří – PMO / P3O, kteří chtějí získat nebo prohloubit své znalosti o jejich budovíní a provozu.

Ing. Monika Ondeková
+421 2/452 410 00