Denný intenzívny kurz anglického jazyka

EduPoint Language School s.r.o.

Kurz je určený na intenzívne rozšírenie a upevnenie vedomostí z anglického jazyka. Výsledkom tohto štúdia bude osvojenie si tzv. Working Knowledge (pracovná schopnosť), to znamená, že absolventi budú schopní pracovať bez problémov v anglofónnom prostredí.

Štúdium obsahuje kompletnú anglickú gramatiku, slovnú zásobu okolo 8 000 slov, čítanie veľkého množstva anglických článkov, nespočetné množstvo konverzácii a desiatky slohových prác.

Kurz prebieha trikrát do týždňa od 9:00 do 11:30.

Denné intenzívne štúdium je k dispozícii celoročne.

Kurz je určený pre širokú verejnosť, teda všetky osoby, ktoré potrebujú alebo chcú disponovať znalosťou anglického jazyka v krátkom časovom horizonte. Napríklad:

• občania, usilujúci sa o zamestnanie v zahraničných spoločnostiach, ale aj o zamestnanie všeobecne
  • absolventi škôl hľadajúci ďalšie vzdelávanie
  • súkromní podnikatelia rozširujúci oblasť svojho pôsobenia smerom na zahraničný trh
  • nezamestnaní hľadajúci možnosť zamestnania sa po zlepšení resp. osvojení si cudzieho jazyka
  • ženy na MD, ktoré efektívne využívajú toto obdobie prehlbovaním si vedomostí.
Certifikát Možnosť získať záverečný certifikát akreditovaný Ministerstvom školstva SR.

Dana Osif
bratislava@edupoint.sk