Neverbálna komunikácia

Global Education Centre, Košice

Máš potrebu zlepšiť svoj neverbálny prejav? Chceš vedieť zistiť z tzv. „reči tela“ ako sa cítia iní?

Príď k nám a my Ti pomôžeme. Ponúkame Ti tréning „Tajomstvo neverbálnej komunikácie“, ktorý Ti pomôže zorientovať sa v symboloch „reči tela“.

Čo je to neverbálna komunikácia?

Komunikovať môžeme aj bez slov, už tým ako stojíme, ako sa tvárime vysielame signály o tom ako sa cítime, aký máme vzťah k človeku s ktorým komunikujeme, aj to aký máme vzťah k téme, ktorú preberáme. Z neverbálnej komunikácie získame až 70% informácií o tom ako sa cíti osoba s ktorou komunikujeme. Aby bola komunikácia presvedčivá potrebujeme zosúladiť to čo hovoríme s tým čo o nás prezrádza naše telo. Prostredníctvom neverbálnej komunikácie môžeme potvrdiť, ale aj vyvrátiť to čo hovoríme pomocou slov, spochybniť náš prejav, alebo naopak urobiť ho dôveryhodným.

Aký je priebeh školenia?

Ide o motivačne ladené interaktívne školenie spojené s názornými ukážkami a následným nácvikom jednotlivých neverbálnych prejavov.

Čo sa u nás naučíš? Aké zručnosti si osvojíš?

čo všetko sa dá vyčítať z tváre, z úsmevu, z očí, z pohľadu, zo zreničiek
čo prezrádza o človeku to ako podáva ruku
ako si získať pomocou neverbálnej komunikácie dôveru druhého
ako prejaviť súcit a záujem bez slov
akými prejavmi prezradíš svoj „skrytý nezáujem“
čomu sa vyvarovať pri neverbálnej komunikácii
odhalíš čo môže na tvojom neverbálnom prejave pôsobiť rušivo
osvojíš si vhodné gestá na potvrdenie a zdôraznenie povedaného
ako pracovať z hlasom, jeho intenzitou a intonáciou, aby sme presvedčili a vzbudili záujem

Tak pridaj sa k nám, v príjemnom prostredí, s milými ľuďmi, zábavným a hravým spôsobom objavuj svoj vnútorný potenciál.

Nechceme Ťa učiť, ale prebudiť to čo je v Tebe ukryté.

Ing. Arnold Brenwasser
global@global-education.sk