Microsoft Office 2010 - Excel, Word, PowerPoint, Outlook + Windows 7

Chytrak.sk

Po absolvovaní kurzov zvládnete základné ovládanie počítača a kancelárskeho balíka Microsoft Office 2010.

Naučte sa základy programov:

• Excel
  • Word
  • PowerPoint
  • Outlook
  • Picture Manager

v pracovnom prostredí operačného systému Windows 7.

S kancelárskym balíkom Microsoft Office sa stretnete v každom sektore, či už vo firme, školstve, vede alebo inštitúciách.

Na jednoduchom príklade „Motivačného listu“ alebo „Cenníku“ sa oboznámite s pracovným prostredím programu Word a Excel a zároveň jednotlivými nástrojmi a funkciami.

Neprekvapí Vás žiadny textový dokument a jeho úprava, tabuľka alebo graf a kancelársky balík Microsoft Office sa tak stane Vašim každodenným sprievodcom pri práci s počítačom.

Vzdelávací portál Chytrák.sk je zameraný na zvyšovanie počítačovej gramotnosti obyvateľstva, oblasť informačných a komunikačných technológií, softvéru, a zároveň poskytuje mediálnu výchovu širokej verejnosti.

Registrujte sa bezplatne a získajte kurzy ZADARMO.

Prostredníctvom krátkych videokurzov získate potrebné vedomosti a zručnosť pri práci s počítačom, ktorá znamená viac ako surfovanie po Internete.

Naučte sa pracovať s tabuľkami, prezentáciami, rozposielať hromadnú korešpondenciu, grafickými programami alebo ako vytvoriť webovú stránku na profesionálnej úrovni.

Ukážte všetkým, že nemožné neexistuje!

Kurzy a školenia sú určené pre začiatočníkov, deti, študentov, seniorov, dospelých, dôchodcov, ale aj pre pokročilých užívateľov počítača a profesionálov v danej oblasti.

Každý si nájde kurz, ktorý mu vyhovuje najviac.

Certifikát Certifikát si môže účastník stiahnuť po absolvovaní kurzu vo formáte PDF alebo vytlačiť Poznámka k cene

ZADARMO množstvo kurzov

Chytrak.sk - učte sa online z pohodlia Vášho domova