Detail kurzu

Kurz permanentný make up MICROBLADING

Margret Academy s.r.o.

Popis kurzu

Microblading je veľmi presná, semi-permanentná technika kozmetickej micropigmentácií.

Touto technikou vás naučíme vytvoriť chĺpky v obočí na nerozoznanie od vašich vlastných.

Tetuje sa ručným perom, ktoré má na konci jednorazovú čepieľku zloženú z viacerých drobných ihličiek.

Microblading má viac názvov, ako napr. 3D obočie, vláskovanie, čiarkovanie, chĺpkovanie, SofTap, mikrovlásková technika. Stále sa jedná o jednu a tú istú techniku a to o vkladaní micropigmentu pomocou ručného/manuálneho pera a imitovaní prirodzeného rastu chĺpkov.

Tovar si môžte zakúpiť na našej web stránke: permanentmakeup.sk

Učebné priestory sú chránené GERMICÍDNÝM ŽIARIČOM /používané v zdravotníckych zariadeniach, operačných sálach,.../, ktorý dezinfikuje priestor (ničí vírusy, baktérie, ...)

Obsah kurzu

Ponúkame dôkladne vypracovanú metodiku kurzu permanentného make upu, plne vybavené školiace priestory. Získate informácie o stavbe a fyziológií kože z hľadiska permanentného make upu, nebezpečie porušenia celistvosti kože, bezpečnostné a hygienické zásady pri aplikácii permanentného make upu, technologické postupy a techniky vpravovania mikropigmentov do pokožky, spoznanie tetovacích pigmentov, tvárová a farebná typológia, indikácie a kontraindikácie pri permanentnom make upe, hygiena pracoviska, osobná hygiena a mnoho ďalších. Kurzisti najprv trénujú na umelých figurínach a následne na vlastných modeloch, je možné model z našej strany zabezpečiť. Nie je nutné si priniesť svoj prístroj na permanentný make up.

Profesionálne prístroje si budete môcť u nás zakúpiť, ako sa s nimi aj dôkladne zoznámiť, taktiež si u nás môžte zakúpiť všetok tovar (mikropigmenty, anestetika, ihly, čepieľky, dezinfekčné prípravky, atď.)

Kurzy sú vždy s malým počtom účastníkov, aby sa každému absolventovi dalo venovať individuálnym prístupom.

Cieľová skupina

Kurzy sú vhodné pre úplných začiatočníkov aj pre pokročilých.

Po úspešnom ukončení kurzu získate Osvedčenie (možnosť originálu Osvedčenie vo viacerých jazykoch)

Certifikát Získate Certifikát o úspešnom ukončení kurzu, možnosť vystavenia originálu Osvedčenia v AJ, NJ, FRJ Poznámka k cene

Cena je za viac ako jednu techniku.

Hodnotenie
Organizátor