Anglický jazyk pre deti vo veku 4 až 15 rokov

Súkromná jazyková škola iCan

Cieľ kurzu: oboznámiť deti so základmi anglického jazyka, rozvíjať ich slovnú zásobu, naučiť ich čítať a písať po anglicky. V skupinách s vyššou úrovňou sa deti učia slovnú zásobu z rôznych tém, učia sa gramatiku a anglickú literatúru. Povinným je ovládanie každodennej slovnej zásoby a schopnosť komunikovať v angličtine

Vyučovanie sa koná v priestoroch školy iCan School v centre Bratislavy vždy v piatok (večer), v sobotu a v nedeľu. Naši lektori sú profesionálni učitelia. Vyučovanie prebieha vo forme hry s využitím učebníc, pomôcok, pôvodnej literatúry a pripravených učiteľmi materiálov.

Deti 4 až 15 rokov, ktoré sa chcú učiť anglický jazyk, potrebujú ho pre bežnú komunikáciu alebo plánujú študovať na školách a gymnáziách s rozšíreným vyučovaním angličtiny.

Skupiny sa vytvárajú v súlade s vekom a úrovňou jazykových znalostí, max 6 deti v skupine:

Skupina 4 až 6 rokov Skupina 6 až 9 rokov, začiatočníci a pokročilí Skupina 10 až 15 rokov, začiatočníci a pokročilí

Poznámka k cene

8 hodin mesačne