Ruština ako cudzí jazyk pre deti vo veku 6 až 15 rokov

Súkromná jazyková škola iCan

Cieľ kurzu: oboznámiť deti so základmi ruského jazyka, rozvíjať ich slovnú zásobu, naučiť ich čítať a písať po rusky. V skupinách s vyššou úrovňou sa deti učia slovnú zásobu z rôznych tém a učia sa aj gramatiku.

Vyučovanie sa koná v priestoroch školy iCan School v centre Bratislavy vždy v piatok (večer), v sobotu a v nedeľu. Naši lektori sú profesionálni učitelia a rodení hovorcovia jazyka. Vyučovanie prebieha vo forme hry s využitím učebníc, šlabikára, pracovných zošitov a pripravených učiteľmi materiálov.

Deti 6 až 15 rokov, ktoré sa chcú učiť ruský jazyk. Skupiny sa vytvárajú v súlade s vekom a úrovňou jazykových znalostí. Skupina 6 až 9 rokov, začiatočníci a pokročilí Skupina 10 až 15 rokov, začiatočníci a pokročilí

Poznámka k cene

8 hodin mesačne