Interný audítor systému manažérstva proti korupcii podľa ISO 37001:2016

Slovenská spoločnosť pre kvalitu

Účastníci kurzu získajú spôsobilosť a odbornú kvalifikáciu pre vytvorenie, implementovanie, udržiavanie, preskúmavanie a zlepšovanie systému manažérstva proti korupcii. Školenie oboznámi účastníkov s požiadavkami normy ISO 37001: 2016 a zážitkovou formou poskytne praktické ukážky implementácie systému. Kurz zároveň pripraví účastníkov školenia na vykonávanie interných auditov systému manažérstva kvality v zmysle normy ISO 19011:2018.

Úspešní absolventi obdržia osvedčenie.

• Korupcia v kocke
  • Súvislosti organizácie v zmysle systému manažérstva proti korupcii
  • Úloha vedenia v systéme manažérstva proti korupcii
  • Plánovanie a manažérstvo rizík v oblasti boja proti korupcii
  • Podpora systému – proces zamestnávania a povedomie a spôsobilosť pracovníkov
  • Komunikácia a riadenie zdokumentovaných informácií
  • Riadenie procesov systému manažérstva proti korupcii, due diligence, kontrola, obchodní partneri
  • Záväzky proti korupcii, pohostinnosť, dary a podobné výhody,

vyšetrovanie a riešenie korupcie

• Hodnotenie výkonností, zlepšovanie
  • Návod na interný audit podľa normy STN EN ISO 19011:2018
  • Oboznámenie s programom, plánovaním auditu, prípravou dokumentov, s priebehom auditu a jeho ukončením protokolom o audite
  • Komunikačné aspekty výkonu interných auditov
  • Praktické cvičenia audítorov – workshop
  • Prezentácia a obhajoba priebehu a výsledkov auditu

• Kurz je určený pre interných audítorov ale aj manažment firiem a zamestnancov, ktorí sú zodpovední za vedenie a rozvoj, firemnú kultúru a odstraňovanie korupcie.
  • Školenie je vhodné aj pre zástupcov štátnych organizácií, ministerstiev, zamestnancov miest a obcí a ďalších predstaviteľov verejnej správy a mimovládnych organizácií.
Poznámka k cene

V poplatku sú zahrnuté náklady na zabezpečenie kurzu, prednáškovej sály, školiteľa, občerstvenia, obed a školiacich materiálov.

Viera Kučerová
konferencie@ssk.sk