Kurz - Oxfordský kongres pre lídrov

Centrum Prosperity s.r.o.

Kongres je rozdelený na 3 časti. Dodáva sa klientovi podľa dohody. Naše odporučenie je 1 x mesačne absolvovať 3 dni v termíne po vzájomnej dohode, tak aby boli obidve strany spokojné.

OXFORDSKÝ KONGRES PRE LÍDROV je ako „deväť dňový fakultatívny poznávací výlet“, na ktorom vám ukážeme ako vyzerá štandardne zorganizovaná solventná organizácia. Ukážeme vám ideálnu scénu z nadhľadu. Budete sa môcť pozerať ako pilot z lietadla na ZEM – na vašu firmu, a budete vidieť, ktoré časti vašej firmy fungujú správne, ktoré nie, alebo ktoré vám úplne chýbajú a preto vám to spôsobuje ťažkosti. Celá naša práca spočíva v dosiahnutí výsledkov v praxi. Nič z toho, čo školíme nie je založené na teórii. Všetko sú overené fakty, ktorých keď sa držíte, nemôžeme zísť zo správnej cesty.

Blok 1

• Téma 0. „Študijná technológia“
  • Téma I. „AKO MOTIVOVAŤ SEBA SAMÉHO“
  • Téma II. „KROKY NA ZVÝŠENIE PRODUKTIVITY“
  • Téma III. „ÚSPEŠNÁ ORGANIZÁCIA“
  • Téma IV. „TIME MANAGEMENT ÚPLNE PO NOVOM“
  • Téma V. „VYTÝČENIE A DOSIAHNUTIE CIEĽA“
  • Téma VI. „NÁSTROJE PRE EFEKTÍVNE LÍDERSTVO“

Blok 2

• Téma I. „NÁSTROJE NA PREKONÁVANIE FINANČNÉHO STRESU“
  • Téma II. „NÁSTROJE NA DOSIAHNUTIE FINANČNEJ BEZPEČNOSTI“
  • Téma III. „PRINCÍPY PROSPERITY“

Majitelia organizácií, veľkých stredných a aj malých. Management, alebo vedenie týchto organizácií. Zúčastniť tohto kongresu by sa mali len osoby, ktoré môžu výrazne ovplyvniť chod svojej organizácie.

Certifikát Certifikát

Katarína Orieščíková