Kurz bezpečnostný technik v rozsahu 176 hodín

Fire and Safety Consulting s.r.o.

Získanie odborných vedomostí, znalostí a schopností uplatňovať právne predpisy a ostatné predpisy na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a získanie schopností prakticky vykonávať požiadavky na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Po úspešnom absolvovaní skúšky získa záujemca osvedčenie o odbornej spôsobilosti bezpečnostného technika.

Oboznámenie sa s všeobecnými právnymi a technickými predpismi a osobitnými požiadavkami v oblasti Bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Získanie teoretických a praktických vedomostí potrebných na vykonávanie činnosti Bezpečnostného technika. Celkový rozsah odbornej prípravy: 176 hod.

Kurz je určený pre záujemcov ktorí budú vykonávať funkciu bezpečnostného technika.

Podmienkou je úplné stredné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie.

Kurz možno absolvovať aj cez RE-PAS (úrad práce).

Výhodou kurzu je, že sa uskutočňuje piatky a soboty, nie je potrebné si brať v práci dovolenku, resp. absolvovanie popri škole.

Ing. Tomáš Chrebet, PhD.
tomas.chrebet@gmail.com