Havajská masáž Lomi - lomi

Masérska škola Rege

Lomi -lomi patrí k najviac rozpracovaným masážam. V anglicky hovoriacom svete ju môžeme nájsť aj pod slovným spojením "Milujúce ruky". Relaxácia na všetkých úrovniach: emočnej, mentálnej aj spirituálnej. Plynulé a vláčne techniky, kombinované s láskavým dotykom relaxujú celé telo. Popritom nastáva skutočné uvoľňovanie emócií, starých mentálnych postojov, návykov, vzorcov, spôsobujúce blokády, v ktorých je ľudské telo ohraničené, zároveň však brzdené a ktoré sú ukladané v jednotlivých bunkách nášho fyzického tela.

Havajská masáž vníma ľudské telo komplexne a ponúka množstvo úžasných techník, dlhých rytmických ťahov, ale aj špecifických ťahov, či už lakťami alebo rukami, s ktorými masírujeme, presúvame sa a zároveň spájame jednotlivé časti tela, ktoré v žiadnom inom type masáže nenájdete.

maséri

info@rege.sk