Masérska škola Rege

V našej masérskej škole Rege sa masérske kurzy vyučujú pod vedením skúsených lektorov s dlhoročnou praxou. Každý z nich je odborníkom na jednotlivé masážne techniky. Pre začínajúcich masérov odporúčame masérsky kurz Wellness pracovník – Masérske služby, ktorý je akreditovaný MŠ SR. Pre pokročilých kurz bankovania, mäkkých techník, masáže lávovými kameňmi, Breussovej masáže, thajskej masáže, manuálnej lymfodrenáže a mnoho ďalších.

Pre laických masérov je vhodný kurz Masáž na doma, po ukončení ktorého budú vedieť správne masírovať svoju rodinu aj blízkych alebo Masáž chrbta na doma, na ktorom sa za jeden deň naučíte základ teórie a masážnu zostavu pre masáž chrbta a šije.

Naši lektori vyučujú aj špecifické kurzy ako Taping, Hirudoterapia, a tiež u nás môžete navštíviť sebarozvojové kurzy ako Harmonizácia čakier alebo Kreslenie pravou mozgovou hemisférou.

Zoznam kurzov inštitúcie

Názov kurzu Cena Termín