Dornova metóda a Breussova masáž (2 techniky v 1 kurze!)

Masérska škola Rege

Dornova metóda je veľmi známa a osvedčená technika medzi masérmi a fyzioterapeutmi, ktorou pôsobíme na problémy s pohybovým aparátom. Ide o jemné techniky, ktorými sa stavce a kĺby dostávajú do pôvodnej polohy, čím sa vyrovnáva dĺžka dolných končatín a statika celého tela. Zbavujeme ňou klienta rôznych bolestí a ťažkostí s pohybovým aparátom. Táto metóda je veľmi bezpečná, pretože nedochádza k žiadnym prudkým a nebezpečným pohybom, ktorými by sme mohli klientovi ublížiť. Výhodné je dopĺňať Dornovu metódu Breussovou masážou, kedy sa dosahujú veľmi dobré výsledky.

Breussova masáž
je veľmi účinná a jemná terapia, ktorá pôsobí energetizujúco a blahodarne najmä na chrbticu. Priaznivo pôsobí predovšetkým na svaly okolo chrbtice, ktoré sa uvoľňujú a tým odbúravajú tlak vyvíjaný na nervy. Pri tejto masáži sa využíva Ľubovníkový olej, ktorý je vynikajúcou výživou pre medzistavcové platničky a tiež napomáha ich regenerácii.

Teoretické vedomosti a praktické ukáž

info@rege.sk

Ďalšie termíny kurzu