Detail kurzu

Fytoterapia v kozmetike 1. a 2. level

Beauty College BCL (SENI s.r.o.)

Popis kurzu

Beauty College 

  • - trendom ostáva návrat k prírode
  • - rastliny v kozmetických produktoch
  • - účinky a špecifiká rastlín v kozmetike

Obsah kurzu

Radi by ste sa dozvedeli prečo sa jednotlivé rastliny používajú v kozmetike a aký majú účinok? Na kurze fytoterapie Vám toto tajomstvo odhalíme a dozviete sa ešte omnoho viac.

ROZSAH: 4 hodiny
FORMA: prezenčná, salón House Gatsby, Bratislava
UKONČENIE: certifikát

Čo sa u nás naučíte

Fytoterapia je od nepamäti súčasťou starostlivosti o pokožku. Rastlinné extrakty využívali už v starovekom Egypte, no súčasné trendy hovoria o opätovnom návrate k prírode. Kurz je zameraný na spoznávanie jednotlivých rastlín, rôzne metódy ich spracovania a ich využitie v kozmetických produktoch. Dozviete sa na čo sú dobré rastlinné výťažky v kozmetike, aké majú účinky, ale aj pre koho vhodné nie sú. Zloženie produktov vám do veľkej miery odhalí svoje tajomstvo a Vy už nebudete musieť tápať pri jeho čítaní.

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre kozmetičky a príbuzné odvetvia. Pre všetkých čo si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti fytoterapie a využívania rastlín v kozmetike.

Kde a ako kurz prebieha

Celý kurz prebieha v nadčasovom salóne HOUSE GATSBY Beauty Health & Style.  Kurz vedie skúsený lektor, ktorý Vás prevedie všetkými dôležitými témami v ľudskom jazyku a príjemnej priateľskej atmosfére. Priestor bude aj na otázky a dôraz sa kladie na uplatnenie vedomostí v praxi. Po absolvovaní kurzu dostanete certifikát o zaškolení a učebné materiály.

Čo si priniesť na kurz

Dobrú náladu, chuť naučiť sa niečo nové a všetko ostatné Vám zabezpečíme my.

Cieľová skupina

Pre koho je kurz určený

Kurz je určený pre kozmetičky a príbuzné odvetvia. Pre všetkých čo si chcú rozšíriť vedomosti v oblasti fytoterapie a využívania rastlín v kozmetike.

Certifikát Certifikát o absolvovaní školenia

Kontaktná osoba


0905777456
info@bcl.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať