Balík kurzov č.1- Laminácia obočia +Lash lifting a botox

Marta Gažovičová - školiace stredisko Klenot

Tento balík kurzov je vhodný pre kozmetičky, ktoré si chcú doplniť služby vo svojom salóne, ide o služby, ktoré sú veľmi žiadané. Preto Vám ponúkame možnosť, ak si chcete spraviť obidva kurzy, máte ich v balíku a ušetríte 20.- euro.

Termín kurzov si môžte dohodnúť s lektorkou INDIVIDUÁLNE, pani lektorka bude iba pre Vás a môžte si vybrať čas, kedy Vám to vyhovuje. Je potrebné si priniesť modelku, na ktorej budete prevádzať praktický nácvik. Aj po skončení kurzu Vám pani lektorka ochotne poradí, ak budete potrebovať niečo riešiť.

Hygienické predpisy pri práci

Poznatky o pomôckach a materiáloch potrebných pri výkone

Technologické postupy pri práci

Praktický nácvik na modeli

Poradenstvo

Kozmetičky a Vizážistky, ktoré si chcú rozšíriť svoje vedomosti a zručnosti a tým aj poskytované služby o procedúry, ktoré by nemali chýbať v žiadnom dobrom salóne.
Certifikát Osvedčenie Poznámka k cene

V cene je zahrnutý materiál k výučbe, aj poradňa po skončení kurzu,aj individuálny termín

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať