Microsoft Excel: Pokročilá práca s grafmi (online školenie)

ELCT, s.r.o.

Školenie je určené pre používateľov aplikácie Microsoft Excel, ktorí sa chcú posunúť v jej zvládnutí ďalej a naučiť sa s ňou efektívne pracovať. Orientuje sa na oblasť vizualizácie údajov a práce s grafmi. Priebeh školenia je zacielený na to, aby sa v dostupnom čase prebrali potrebné témy s lektorom, vrátane ich praktického odskúšania na príkladoch z praxe.Rozsah školenia je 3 hod., ktoré sú zvyčajne organizované do dvoch online stretnutí. Účastníci online vzdelávania môžu priamo klásť otázky lektorovi a komunikovať s ním ako aj s ostatnými účastníkmi naživo v reálnom čase.

• Úprava jednotlivých častí grafu
  • Pridávanie a odoberanie jednotlivých častí poľa grafu
  • Úprava zdrojových dát
  • Vytvorenie predlôh
  • Využitie funkcií pri vytváraní grafov
  • Použitie grafov v praxi

Účastník školenia by mal ovládať aplikáciu Microsoft Excel na bežnej používateľskej úrovni.

Školenie prebieha na bezplatných dostupných platformách ako Zoom alebo Google Meet. Pre pripojenie sa ku školeniu je potrebný počítač v bežnej konfigurácii, pripojenie na internet a nainštalovaná aplikácia Microsoft Excel.

Certifikát osvedčenie o absolvovaní školenia Poznámka k cene

Cena každého školenia zahŕňa sprístupnenie lektora, elektronické materiály a možnosť 1 hodinovej skupinovej videokonzultácie do 1 mesiaca po školení.

info@elct.sk

Ďalšie termíny kurzu