Financie pre nefinančníkov ONLINE – ako pripraviť rozpočet?

KPMG Slovensko spol. s r.o.

Plánovanie je jeden zo základných pilierov fungovania spoločnosti. Počas tohto interaktívneho školenia sa dozviete informácie potrebné k úspešnému plánovaniu nákladov a výnosov za svoje oddelenie alebo spoločnosť.

Školenie Financie pre nefinančníkov  - ako pripraviť rozpočet je určené pre všetkých, ktorí nepracujú priamo s financiami, ale stretávajú sa s nimi pri ich každodennej práci. Sú to pracovníci v oblasti práva, výroby, logistiky, ľudských zdrojov alebo financií bez predošlej praxe.

V našom portfóliu je aj samostatné školenie financie pre nefinančníkov, ktoré má tri časti a zameriava sa na základy finančného účtovníctva, porozumenie pojmov a zásad, napríklad časového rozlíšenia.

Behaviorálne aspekty tvorby rozpočtov

Vypracovanie rozpočtu – Kde začať?

Časová postupnosť prípravy rozpočtu

Limitujúci faktor – dopyt alebo výrobná kapacita?

Peňažné rozpočty

Incremental budgeting a Zero based budgeting

Školenie je online live, takže sa môžete pýtať otázky, ktoré Vás zaujímajú.

Školenie bude prebiehať online cez MS Teams od 10.00 do 11.30. Rezervujte si miesto čím skôr, počet účastníkov je obmedzený.

Ak je už stav naplnený a máte záujem sa zúčastniť, pripravíme ďalší termín. Napíšte prosím Monike Súkenníkovej na msukennikova@kpmg.sk.

Ak nemáte nainštalovaný MS Teams, tiež sa môžete školenia zúčastniť, video hovor budete mať pomocou Vášho prehliadača.

Dôležité informácie:

Iba zaregistrovaní účastníci dostanú link na pripojenie sa na webinár.

Svojou účasťou na webinári dávate súhlas s tým, že sa školenie bude nahrávať a môže byť publikované na našej stránke pre ostatných, ktorých táto téma zaujíma.

Môžete sa pýtať otázky pomocou chat-u počas webinára.

Po prihlásení sa na webinár si prosím vypnite mikrofón, ak chcete môžete mať zapnutú kameru.

Máte za úlohu pripraviť rozpočet za svoje oddelenie alebo spoločnosť a nie ste si istý, kde začať a čo zobrať do úvahy?

Školenie je určené pre všetkých, ktorí nepracujú priamo s financiami, ale stretávajú sa s nimi pri ich každodennej práci. Sú to pracovníci v oblasti práva, výroby, logistiky, ľudských zdrojov alebo financií bez predošlej praxe.

Monika Súkenníková
+421 2/599 841 11