ONLINE: Emočná inteligencia - ako zvládať hnev v práci.

Albisa s.r.o.

Predstavte si nepríjemného kolegu, alebo zamestnanca, ktorý síce podáva vysoké výkony, ale stále má deštruktívne poznámky. Útočí na kolegov aj na vás a namiesto toho, aby problémy riešil, tak ich vyrába.

Negatívne emócie v práci dokážu narušiť pracovné vzťahy a demotivovať celý tím. Pozitívne emócie vedia naopak motivovať ľudí k tímovej spolupráci a špičkovým výkonom.

Úspešný človek je odolný voči negatívnym emóciám podriadených a kolegov. Dokáže rozoznať, kedy sa mu jeho emócie vymykajú z pod kontroly a dokáže sa znova ovládať. To je emočná inteligencia.

Negatívne emócie človeka ovládnu vtedy, keď má pocit, že nepríjemnému človekovi robí láskavosti a na oplátku nedostáva to, čo od neho očakáva. Robí s ním „zlý obchod“.

Na školení sa naučíte, ako od nepríjemných ľudí dostať to, čo od nich chcete. A na oplátku pre nich urobiť to, čo je pre vás ešte prijateľné. Ako s nimi urobiť „dobrý obchod“.

Táto schopnosť je užitočná pre každého človeka v práci i osobnom živote. Obzvlášť užitočná je pre šéfov, pretože im umožňuje ovplyvňovať emócie iných ľudí a motivovať ich k vysokým pracovným výkonom.

– Aké sú typy vedenia ľudí.
– Aká je energetika emócií.
– Aké sú typy emocionálnej výmeny počas komunikácie.
– Ako emocionálne reagujú rôzne osobnostné typy.
– Ako zmeniť svoje i cudzie emócie.
– Ako reagovať na emócie podriadených.
– Čo spôsobuje negatívne emócie pri vedení ľudí.
– Ako dosiahnuť stav mysli potrebný na zvládnutie negatívnych emócií.

Manažéri, obchodníci, ľudia pracujúci s inými ľuďmi, záujemcovia o tématiku.

Čo nám napísali o tomto školení jeho účastníci:

Najzaujímavejšie boli pre mňa informácie o riešení problémov s rôznymi typmi osobností.
Ing. Marek Brilla, konateľ spoločnosti VSE IT služby s.r.o.

Poznatky zo školenia mi pomohli vyriešiť dlhotrvajúci problém s bývalou kolegyňou. Hľadala rôzne spôsoby, aby mi uškodila a vyhrážala sa mi aj súdom. Použila som techniky na kontrolu emócií a navrhla som jej dobrý obchod. „Milá“ kolegyňa sa upokojila a pristúpila na rozumné riešenie problému.
RNDr. Renáta Chamillová, riaditeľka Základnej školy

Poznámka k cene

Cena v predpredaji je 99 €. Predpredaj končí 7 dní pred konaním školenia, t.j. 05.05.2020

albisa@albisa.sk