KURZ gastronómie | cestovného ruchu - (hotely, reštaurácie, fyzické a právnické osoby)

Z&T PRO Solutions s.r.o.

Gastronómia (teória + prax)

Ponúkame odborné poznatky a zručností nevyhnutných k výkonu povolaní prevádzkára, animátora, kuchára, čašníka a všetkých zvyšných pozícií v oblasti gastronómie. Predovšetkým poskytujeme silno praktické znalosti z ponúkaných pozícií z gastronómie.

Kladieme dôraz na:

• organizácia reštauračného stravovania a vedenie týmu ľudí
  • psychológiu obsluhy a predaja
  • základné a pokročilé poznatky z etikety, spôsoby jednania, správania a vystupovania ( možnosť vyskúšať (aj v praxi)
  • výpočty prípravy jedál
  • postupy prípravy jedál možnosť vyskúšať (aj v praxi)
  • vytváranie animačných programov

Miesta a termín školení dokážeme prispôsobiť Vašim požiadavkám, aj v prípade ak sa jedná o online-školenie (termíny sú orientačné).

Vysvetlenie a využitie v praxi:

• manažovanie prevádzky, motivácia a školenie zamestnancov
  • psychológia obsluhy a predaja
  • technologické postupy prípravy jedál
  • komunikácia a prezentovanie služieb zákazníkom (stolovanie, obsluha)
  • zhrnutie a teoretickej a praktickej časti

• osoby (zamestnaní alebo nezamestnaní), ktorí sa chcú uplatniť v profesii.
  • osoby ktorú chcú rozšírenie kvalifikácie v spomínaných odboroch
  • pre tých, ktorí chcú začať podnikať ako SZČO v reštauračných a pohostinských službách, v cestovnom ruchu a turizme

Ak máte záujem o akreditovaný kurz, je potrebné to ohlásiť vopred nakoľko cena a priebeh školenia je odlišný. V prípade zrušenia účasti sa účtujú storno poplatky!

Certifikát Prihlásenie na kurz prebieha online, platbu je možné realizovať online platbou, prevodom na účet, alebo vkladom na účet. V prípade záujmu o vystavenie osvedčenia poskytujeme možnosť za doplatok k sume školenia. Poznámka k cene

Rezervácia miesta na kurze je možná len po úhrade plnej sumy za kurz. Bez úhrady zálohovej faktúry nie je možné miesto na kurz rezervovať!

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať