Základy všeobecného strojárstva

CeMS, s.r.o.

Cieľom kurzu je jednoduchou a pochopiteľnou formou previesť účastníka vzdelávacieho programu celou problematikou strojárstva. Teda od základných vlastností materiálov, cez pochopenie, ako sa daná súčiastka navrhuje a ako sa aká súčiastka vyrába až po to, ako tieto myšlienky preniesť do výkresu, a ako ich z neho vyčítať.

Kurz je určený pre spolupracovníkov bez akéhokoľvek technického vzdelania v strojárskych odboroch. A môže tiež slúžiť aj spolupracovníkom s technickým vzdelaním pre jeho utriedenie a porovnanie na rovnakú východiskovú úroveň.

Samotné učivo kurzu je síce komplexné, ale na druhej strane veľmi zjednodušené. Náročnosťou zodpovedá učivu strednej školy. Výučba nebude len teoretická, budeme využívať množstvo praktických ukážok a príkladov.

Samotný kurz sa skladá z šiestich modulov a bude ukončený testom.

Moduly:
-    Modul č.1: Náuka o materiáloch (2 dni)
-    Modul č.2: Základy strojárstva a časti strojov (2 dni)
-    Modul č.3: Základy strojárenských technológií (2 dni)
-    Modul č.4: Základy technického kreslenia, merania a čítania technickej dokumentácie (3 dni)
-    Modul č.5: Úvod do základov elektrotechniky (2 dni)
-    Modul č.6: Tekutinové mechanizmy (2 dni)

Certifikát certifikát o absolvovaní školenia Poznámka k cene

Každý účastník dostane učebné materiály v elektronickej podobe, školenie je ukončené online testom a po jeho úspešnom absolvovaní Vám bude zaslaný elektronický certifikát o absolvovaní školenia.

kurzy@cems.sk