OPTIMALIZÁCIA ZÁSOB V SAP - SAP MRP 20

ROMAN RESEARCH, s.r.o.

PRIHLÁSIŤ SA ON-LINE NA TENTO KURZ (VŠETKY KURZY) SO VŠETKÝMI RIADNE VYPLNENÝMI ÚDAJMI VAŠEJ SPOLOČNOSTI JE POTREBNÉ PRIAMO NA NAŠOM WEBE WWW.ROMANRESE­ARCH.SK!

Znižovanie a optimalizácia skladových zásob je kľúčovou otázkou pre pracovníkov výroby a logistiky. SAP ERP predpokladá, že od vytvorenia skladovej karty (kmeňovej karty materiálu) po odoslanie objednávky dodávateľovi počíta dáta a objednávané množstvo s prihliadnutím k maximálnej optimalizácii zásob na sklade. Na školení sa naučíte tieto nástroje využívať a správne nastavovať.

Kľúčové oblasti: logistika, manažment logistiky, supply chain management, inventory management, logistický reťazec, integrálna logistika, logistik manažér, manažér logistiky, logistické náklady, materiálové hospodárstvo, MTZ, logistické operácie, nakupovenie, zásobovanie, zásobovač, výrobný plán, výrobné plánovanie, logistické plánovanie, riadenie zásob, optimálna veľkosť dávky.

Všetky kurzy na www.romanresearch.sk

PRIHLÁSTE SA EŠTE DNES ON-LINE NA WWW.ROMANRESE­ARCH.SK! PRIHLÁSIŤ SA NA TENTO KURZ SO VŠETKÝMI RIADNE VYPLNENÝMI ÚDAJMI VAŠEJ SPOLOČNOSTI JE POTREBNÉ PRIAMO NA NAŠOM WEBE WWW.ROMANRESE­ARCH.SK!

• hlavné pole na karte materiálu
  • nastavenie MRP parametrov
  • vytvorenie informácií o dodávateľoch
  • reporty skladov a nákupov