Falošní začiatočníci v angličtine - pozor!

EUROLINGUA JAZYKOVÁ ŠKOLA, spol. s r.o.

Pripomenieme pozabudnuté vedomosti, a uistíme vás vo vedomostiach, ktoré už máte, pomôžeme vám stavať na tých vedomostiach až kým si nebudete pripadať v angličtine sebaistí a samostatní.

Čas a intenzitu kurzov prispôsobujeme klientom.

Pri výučbe uprednostňuje klasickú metódu, ktorá sa doteraz vždy ukázala ako najrýchlejšia a najjednoduchšia. Každý človek sa pri učení cudzieho jazyka môže oprieť o vlastnú znalosť materinského jazyka. Toto využíva i klasická metóda. „Zaručené“ metódy učenia sa jazyka bez základov gramatiky su zdĺhavé a plytvajú časom. Veď i dieťa si materinský jazyk osvojuje niekoľko rokov. Je zbytočné tak veľa času venovať aj učeniu sa cudzieho jazyka. Klasická metóda (kombinácia základov gramatiky a konverzácie) uvedie študenta do systému, ktorý mu bude dávať zmysel a uľahčí mu schopnosť dohovoriť sa za kratší čas.

Dospelí, pracujúci, ale aj študenti. Angličtina a náš prístup sa zíde komukoľvek.

Certifikát Osvedčenie o ukončení jazykového kurzu v jazykovej škole EUROLINGUA

RNDr. Horný