KURZ - Permanentné tetovanie vlasov Hair tattoo

Vzdelávacia agentúra AMOS-K, spol. s r.o.

Ponúkame Vám najmodernejšiu metódu súčasnosti – imitácia vlasových folikul alebo „tetovanie hlavy“, ktorú môžu vykonávať len preškolení permanentní štylisti. Kurz tetovanie vlasov je vhodný pre kozmetičky, ktoré chcú rozšíriť svoju ponuku služieb. Je to prevratná novinka pre ženy aj mužov.

Obsah kurzu:

• čo je hair tattoo – permanentné tetovanie vlasov
  • oboznámenie sa s dĺžkami tetovaných vlasov
  • ako má správne vykresliť tetované miesto na hlave
  • dodržanie hygienických zásad
  • kedy by sa neodporúča vykonávať tetovanie vlasov
  • príprava pokožky hlavy pred úkonom
  • oboznámenia sa s prístrojom určeným na tetovanie vlasov
  • postup tetovania vlasov

Ciel’ kurzu

V jednodňovom kurze tetovania vlasov, nadobudnete základné odborné, teoretické vedomosti a zručnosti, osvojíte si správne postupy pri mikropigmentácií – tetovanie vlasov. Získate informácie o stavbe a fyziológií kože z hľadiska permanentného tetovania vlasov, nebezpečie porušenia celistvosti kože, bezpečnostné a hygienické zásady pri aplikácii permanentného tetovania vlasov, technologické postupy a techniky vpravovania mikropigmentov do pokožky, spoznanie špeciálnych tetovacích pigmentov, hlavová a farebná typológia, indikácie a kontraindikácie pri permanentnom tetovaní vlasov, hygiena pracoviska, osobná hygiena a mnoho ďalších. Účastníci kurzu najprv trénujú na umelých figurínach a následne na vlastných modeloch.

Našim cieľom je predviesť a súčasne naučiť všetku potrebnú techniku permanentného tetovania vlasov, čím umožníme absolventom zvládnuť ju natoľko, aby ju mohli samostatne rozvíjať a dosiahnuť tých najvyšších profesionálnych výsledkov.

Ponúkame dôkladne vypracovanú metodiku kurzu permanentného make upu, plne vybavené školiace priestory.

Našim absolventkám ponúkame možnosť kedykoľvek využívať bezplatnú telefonickú poradňu našej lektorky

Poznámka k cene

poplatok 350 € aj s DPH