Slovenský jazyk na každodennú komunikáciu - intenzívny kurz 10 mesiacov

Súkromná jazyková škola iCan

Študent Jazykovej školy iCan študujúci v tomto vzdelávacom programe (intenzívne štúdium minimálne 25 hodín týždenne) môže požiadať o udelenie národného víza počas doby jazykového vzdelávania .

Cieľom kurzu je dosiahnutie schopnosti komunikovať v slovenskom jazyku na úrovni A, B, C podľa Spoločného európskeho referenčného rámca . Rozvíjať všetky jazykové kompetencie a aplikovať získané jazykové zručnosti v osobnom a profesijnom živote.

Vyučovanie so skúsenými lektormi s dlhoročnými skúsenosťami s vyučovaním slovenčiny ako cudzieho jazyka.

Trvanie: 10 mesiacov.

Počet študentov v skupine: 5 – 12.

Intenzita vyučovania: 20–25 hodín do týždňa.

Cena:  4000 € / 10 mesiacov.

Cieľovou skupinou sú záujemcovia o štúdium slovenčiny – cudzinci:

• ktorí sa zaujímajú o štúdium slovenčiny z pracovných dôvodov ( zamestnanie, založenie firmy na Slovensku),
  • ktorí chcú komunikovať v slovenčine v bežnom každodennom živote,
  • krajania, ktorí sa chcú naučiť reč svojich predkov.
Certifikát Osvedčenie o ukončení kurzu vydané v zmysle Vyhlášky o jazykovej škole č. 321/2008 Z.z Poznámka k cene

za 1 mesiac - 500. eur. Kurz 10 mesiacov - 4000.- eur

Ďalšie termíny kurzu