Detail kurzu

Pobytový kurz s Maľovaním a Meditáciami ZIV

Združenie pre integrálne vzdelávanie

Popis kurzu

Pobytový kurz s tromi druhmi kurzov na výber doplnený o arteterapie muzikoterapie, soundhealing, cvičenie pre zdravie, koncert, večerný program a rady lektorov k namaľovaným prácam s možnosťou zúčastniť sa akéhokoľvek vybraného programu počas víkendu a vyskúšať si tak z každého niečo. Už po desiaty krát môžete stráviť 5 dní naplnené zaujímavým programom v krásnom prostredí.

Obsah kurzu

Jedinečný pobytový kurz je kombináciou troch kurzov maľovania, meditácie a spevu a večerným programom, muziko a arteterapiou a sondhealingovým koncertom, môžete si vyberať čoho sa chcete zúčastniť, relaxovať v krásnom horskom prostredí a v bazénoch s minerálnou vodou a zažiť tak nezabudnuteľný pobyt plný aktívneho odpočinku. Kurzy vedú profesionálni lektori umelci. Pobytový kurz pre zdravie a harmóniu tela aj duše plný programu a workshopov, z ktorých si určite vyberiete je ako stvorený pre revitalizáciu, reštart, obnovu energie, rozvoj vedomia .Program je zostavený tak aby pôsobil regeneračne na všetky úrovne energie človeka — telesnú, psychickú aj emočnú a rozvíjal mentálne schopnosti.

Video z predchádzajúcej akcie si môžete pozrieť na našom youtoub kanáli blueplanetlight aj na stránke v sekcii audio video MP3

Termín: 22. 10 – 25. 10. 2020 (4 dni, pokiaľ sa chcete zúčastniť pobytového kurzu menej ako 4 dni, napíšte nám prosím do formulára prihlášky počet a dátum, účasť je možná od najmenej 2 dni :-)))

Miesto konania: Majer Malženice, Malženice

Čo všetko môžete zažiť počas letného pobytu? Pripravili sme pre vás program na výber, začína v stredu o 16:00 a končí v nedeľu o 12:00 :

  1. Pre záujemcov o maľovanie — kurz maľovania  krajiny, portrétu a figúri, v prírode aj vo vnútri, pod vedením akad.maliarov
  2.  Pre záujemcov o meditácie — štyri meditačné workshopy Modrej planéty, na ktorých sa naučíte ako, kde a kedy správne meditovať, čo je pri nej dôležité — polohy tela, dýchanie a zažijete viaceré krásne meditácie od najjednoduchších pre zdravie až po meditácie piatej dimenzie. Prednášky o aktuálnom dianí v kozme a na planéte, prebiehajúcich zmenách, energiách a vplyvu na zdravie a život človeka  a z meditačného systému Modrá Planéta o spôsoboch, typoch a účinkoch meditácie pre fyzické, psychické a emocionálne zdravie a zbavenie sa stresu.
  3. Pre záujemcov o spievanie a hudbu — kurz spevu, workshopy muzikoterapie a soundhealingu.
  4. Harmonizačný program — Welness  (vstupné nie je v cene pobytu). Večerné programy, koncerty a sounhealingový koncert, rady lektorov k prácam namaľovaným počas dňa, meditačné workshopy, prednášky a večerný workshop — pár minút pre zdravie - rady a typy pre zdravý životný štýl, počas obedných hodín podľa záujmu aj ľahké cvičenie v minerálnej vode. Cvičenie na zlepšenie pružnosti tela a zníženie biologického veku podľa najnovších poznatkov.

Cieľová skupina

verejnosť, darčekové poukazy

Poznámka k cene

s ubytovaním a polpenziou

Kontaktná osoba

Ing.Iveta Slobodníková, www.ivetaslobodnikova.sk
+421 905 255 585
ziv@ziv.sk

Hodnotenie
OrganizátorĎalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať