• Zaviesť procesné riadenie do firmy.
  • Vykonať procesný audit.
  • Riadiť veľké projekty zamerané na procesné zlepšovanie.
  • Viesť pracovný tím (formou workshopov).
  • Analyzovať zozbierané dáta (detailné analytické nástroje).
  • Navrhnúť najlepšie riešenie, spraviť pilot a implementovať ho.
  • Vyčísliť finančný prínos projektu.

Školenie Black Belt je jedným z najkomplexnejších vzdelávacích programov v oblasti procesného a projektového manažmentu. Školenie je spravidla rozložené do 2 až 3 mesiacov, kedy je kombinovaná výučba a práce na reálnych projektoch. Tento kurz ponúkame aj ako nadstavbu školenia Green Belt (pre už vyškolených Green Beltov) v skrátenom časovom horizonte.

Vyškolený „Black Belt“ riadi rozsiahle procesne-zlepšovacie projekty naprieč spoločnosťou, pričom dosahuje podstatné zmeny vo firemných procesoch s cieľom dosiahnuť výrazné finančné prínosy (podľa prieskumu trhu prinesie každý projekt priemerne 3,2 mil. Kč) a zvýšenie kvality a spokojnosti zákazníkov.

Školenie Black Belt už dávno nie je školením štatistiky. Jedná sa o komplexný prístup k riešeniu procesných problémov. Pri analýze procesov Vás nebudeme učiť zložité vzorce, ale naučíme Vás používať najmodernejšie analytické nástroje v programe Minitab 17.

Procesní manažéri, projektoví manažéri, vlastníci procesu

Certifikát Po skončení kurzu účastník získa potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu. Poznámka k cene

Cena školenia je 2.000 euro bez DPH / účastník (2.400 euro vr. DPH).

Ďalšie termíny kurzu
Termín Cena Miesto konania Zarezervovať