• Riadiť stredne veľký procesný projekt Lean Six Sigma
  • Definovať rozsah projektu a mapovať procesy
  • Merať výkonnosť procesu
  • Analyzovať proces za pomoci datovej, grafickej a procesnej analýzy
  • Realizovať analýzy pomocou štatistických softvérov
  • Hľadať riešenia a vyhodnotiť najlepší variant
  • Nastaviť meranie procesov

Školenie Green Belt poskytuje ucelenú znalosť metodiky Lean a Six Sigma pre zlepšovanie procesov. Poslucháči sú po absolvovaní školenia schopní vyhľadať príležitosti pre zlepšenie a následne riadiť stredne veľké procesné projekty.

Školenie predstaví budúcemu Green Beltovi všetky fázy cyklu DMAIC (štruktúrovaný postup vedenia projektov) so zameraním na praktické precvičenie kľúčových nástrojov v každej z týchto fáz. Simulačná hra, prípadové štúdie, analýzy a praktické cvičenia garantujú pochopenie jednotlivých nástrojov aj ich následné využitie.

Školenie je ukončené prípravou na certifikáciu a udelením diplomu Certifikovaný Lean Six Sigma Green Belt, ktorý patrí k medzinárodne uznávaným certifikáciám.

Procesní manažéri, Lean manažéri, projektoví manažéri, vlastníci procesov

Certifikát Po skončení kurzu účastník získa potvrdenie o úspešnom absolvovaní kurzu. Poznámka k cene

Cena školenia je 1.000 euro bez DPH / účastník (1.200 euro vr. DPH).