Microsoft Excel: pokročilý používateľ

ELCT, s.r.o.

Školenie je určené pre používateľov aplikácie Microsoft Excel, ktorí sa chcú posunúť v jej zvládnutí ďalej a naučiť sa s ňou efektívne pracovať. Pokrýva pokročilú úroveň používania aplikácie a zameriava sa na témy venované úpravám buniek a rozsahov, práce s tabuľkami, vzorcami, spracovaniu a validácie údajov, zabezpečeniu zošitov a odstraňovaniu chýb v nich.

Po zvládnutí školenia môžu účastníci pokračovať ďalej školením Microsoft Excel II: expert.

Obsah školenia:

• Prispôsobenie používateľského prostredia
  • Údaje
  • Úprava buniek a rozsahov
  • Tabuľky
  • Zošity
  • Pokročilá práca so vzorcami a funkciami
  • Vybrané pokročilé funkcie
  • Validácia dát
  • Pokročilá práca s grafmi
  • Zabezpečenie zošitov

Školenie má rozsah 16 hodín a je organizované prezenčnou formou, zvyčajne ako 2 celodňové stretnutia vedené kvalifikovaným lektorom v počítačovej učebni. Teoretický výklad je vhodne dopĺňaný praktickými cvičeniami v prostredí aplikácie.

Na školení je používaný operačný systém Microsoft Windows a aplikácia Microsoft Excel.

Po úspešnom zvládnutí celého školenia získavajú účastníci osvedčenie o absolvovaní vzdelávacej aktivity.

Školenie je zamerané na širokú škálu záujemcov; používateľov počítača a aplikácií kancelárskeho balíka Microsoft Office. Od účastníkov sa očakáva aspoň stredoškolské vzdelanie a zvládnutie aplikácie Microsoft Excel aspoň na úrovni začiatočníka (na úrovni školenia Microsoft Excel: začínajúci používateľ).

Certifikát osvedčenie o absolvovaní školenia Poznámka k cene

Pre aktuálne možnosti zliav nás kontaktujte. Účastnícky poplatok pre účastníkov z radov uchádzačov o zamestnanie môže byť preplatený v rámci programu RE-PAS.

info@elct.sk

Ďalšie termíny kurzu