KIN-BALL - Akreditované školenie pre učiteľov telesnej výchovy

Ideálna mládežnícka aktivita

Ideálna mládežnícka aktivita vás pozýva na akreditované školenie kin-ballu.

Dovoľujeme si vás pozvať na vzdelávanie k novému športu Kin-ball. Vzdelávanie je pre učiteľov telesnej výchovy a učiteľov pre primárne vzdelávanie, akreditované MŠVVaŠ SR. Absolventi získajú 6 kreditov. Môžu sa však zúčastniť aj tréneri, vychovávatelia, či dobrovoľníci ochotní šíriť Kin-ball vo svojom regióne.

Absolvent vzdelávania Kin-ballu bude schopný zaistiť základný telovýchovný proces pri rešpektovaní všetkých jeho zásad a princípov. Zoznámi sa so základmi teórie a didaktiky KIN-BALLU, s pravidlami hry, organizáciou súťaže a rozhodovaní menovanej kolektívnej hry. Ďalej bude podrobne zoznámený s metodikou nácviku techniky hry a herných činností jednotlivca, útočnou a obrannou činností jednotlivca a hernými systémami. Maximálna kapacita vzdelávania je 24 účastníkov, preto po naplnení kapacity sa prihlasovanie uzavrie a ďalší záujemcovia budú mať príležitosť až na nasledujúce školenie.

Číslo rozhodnutia o akreditácii: 1570/2015 – KV

Informácie o kin-balle: http://www.kin-ball.sk

Program kontinuálneho vzdelávania s názvom:

„Kin-ball na hodinách telesnej a športovej výchovy“.

Poskytovateľ: Ideálna mládežnícka aktivita, Račianska 66, 831 02 Bratislava, IČO: 30 778 221.

Druh kontinuálneho vzdelávania: aktualizačné v celkovom rozsahu 20 hodín.

Vzdelávanie je možné poskytovať pre:

• učiteľ pre primárne vzdelávanie
  • učiteľ pre nižšie stredné vzdelávanie
  • učiteľ pre nižšie stredné odborné vzdelávanie, stredné odborné vzdelávanie, úplné stredné všeobecné vzdelávanie, úplné stredné odborné vzdelávanie a učiteľ pre vyššie odborné vzdelávanie

Vyučovacie predmety: Telesná a športová výchova

Kredity pre učiteľov: 6 kreditov

Poznámka k cene

Pre učiteľov/trénerov, ktorí majú zakúpenú loptu, alebo si vytvorili ZK IMA je to 30,- € (ak si niekto zakúpi loptu alebo vytvorí ZK do termínu realizácie školenia bude platiť tento poplatok).

Mgr. Aurel Bitter
ima@ima.sk