MOC 2285 – Installing, Configuring and Administering Microsoft Windows XP Professional

Telegrafia a. s.

Tento kurz je skrátený ekvivalent kurzu 2272 určený správcom prostredia Windows Server 2003, ktorí potrebujú zládnuť aj administráciu a podporu desktopových počítačov, pracujúcich pod OS Microsoft Windows 2000 alebo Windows XP Professional. Jeho cieľom je poskytnúť účastníkom znalosti a zručnosti potrebné na plánovanie nasadzovania, implementáciu, spávu a podporu operačného systému Microsoft Windows XP Professional v sieťovom i nesieťovom prostredí. Tento kurz je určený aj ako príprava na získanie certifikátu MCSA – Microsoft Certified Systems Administrator a MCSE – Microsoft Certified Systems Engineer.

network/server/do­main administrátori

Certifikát MS 70-270:Installing, Configuring, and Administering Windows XP Professional Poznámka k cene

V cene je zahrnuty študijný materiál ku školeniu a obed pre účastníkov školenia.

Ing. Miriama Durkáčová
+421 55/623 33 88