Školenie bezpečnostných poradcov RID

DGSA Academy, s.r.o.

Na základe poverenia Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR ako jediná organizácia na Slovensku zabezpečujeme a vykonávame školenie bezpečnostných poradcov RID v súlade s požiadavkami Poriadku pre medzinárodnú prepravu nebezpečného tovaru železničnou dopravou (Poriadok RID). Školenia organizujeme v našom školiacom stredisku v Žiline, ktoré okrem učebných priestorov ponúka aj možnosť ubytovania. Kurzy sú založené na odborných skúsenostiach lektorov z praxe a na prepracovanej metodike prípravy absolventov kurzu.

Školenie je určené pre vedúcich pracovníkov, pracovníkov prevádzky železničných dopravcov, ktorý prepravujú nebezpečné látky a tovary.

Certifikát Osvedčenie o odbornej spôsobilosti bezpečnostného poradcu na prepravu nebezpečného tovaru, platnosť 5 rokov. Poznámka k cene

cena za obnovovacie školenie: 354 EUR

Katarína Macušová